Son güncellenme :19.02.2019 15:07

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Manşet, SAĞLIK, Sağtaraf Haberler, SİYASET, Tuzla > TUZLA KIZILAYI’NDA SEBAHATTİN DEMİRCİ DÖNEMİ

19.02.2019 Sal, 15:07

TUZLA KIZILAY’INDA SEBAHATTİN DEMİRCİ DÖNEMİ

Türk Kızılayı Tuzla Şubesi 10.Olağan Genel Kurulu Ayyıldız Sosyal Tesisleri’nde Yapıldı. Eski Başkan Mustafa Akman’ın Aday Olmadığı Genel Kurulda Genel Merkezin Tensipleriyle Sebahattin Demirci Seçildi.

Türk Kızılayı Tuzla Şubesi 10.Olağan Genel Kurulu Ayyıldız Sosyal Tesislerinde Yapıldı. Eski Başkan Mustafa Akman’ın Aday Olmadığı Genel Kurulda Genel Merkezinin Tensipleriyle AK Parti Eski İlçe Başkanı Mali Müşavir Sebahattin Demirci Seçildi.

Divan Başkanlığını Cengiz Tayfur’un, Yardımcılığını İlhan Çöpoğlu Katip Üyeliklerini Firdevs Ateş ve Onur Yılmaz Genel Kurula Türk Kızılay Genel Başkan Yardımcısı Naci Yorulmaz, İstanbul Başkan Yardımcısı İlhami Yıldırım, Tuzla Kaymakamı Ali Akça, Tuzla Belediye Başkanı Dr.Şadi Yazıcı, Mhp Tuzla İlçe Başkanı Erdem Dogruer ve Yönetimi, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk, Derya Bacacı ve Turgut Özcan, Türk Kızılay Pendik Şube Başkanı Nurettin Beşinci, Kurucu Şube Başkanı Okyay Biçer,  Eski Şube Başkanı Mustafa Akman ve Yönetimi, Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman, Tuzla Müftüsü Ali Erhun, Bağışçılar ve Gönüllüler Katıldı.

Duygusal Anların Yaşandığı Genel Kurulda Yapılan Başarılı Çalışmaların ve Hizmetlerin Ardından Helallik Alamayan Kurucu Başkan Okyay Biçer Konuşmasının Sonunda Helallik İstedi. Eski Başkan Mustafa Akman Yaptığı Konuşmada Yeni Yönetime Başarılar Diledi. Konuşmasının Sonunda Bağışta Bulunan ve Katkıları Olan Tüm Bağışçılara Plaket Takdim Etti.

Tuzla Belediye Başkanı ve AK Parti Tuzla Belediye Başkan Adayı Dr.Şadi Yazıcı, Kızılay’ın Yeni Yerinin Yapılacağını Müjdelediği Konuşmasında Hizmetleri Bulunan Eski Başkanlara Teşekkür Ederken Yeni Seçilen Başkan ve Yönetimine Başarılar Dileyerek Tavsiyelerde Bulundu. Başkan Yazıcı Konuşmasında Afet Öncesi ve Sonrası Gibi Konuların Daha Çok Neler Yapabilirizi Konuşmamız Hayata Geçirmemiz Gerektiğini Bende Bu Zamana Kadar Elimden Geleni Fazlasını Yaparak Türk Kızılay Tuzla Şubesine Yeni Yer Yapacağını Buradan Müjdelemek İsterim Dedi.  Seçimlerden Hemen Sonra Faaliyete Geçeceklerini Söyledi.

10.Olağan Kongrede Kapalı Zarf Usulüne Göre Oylamada Tüm Delegelerin Oylarını Olan Sebahattin Demirci ve Güçlü Kadrosu Türk Kızılay Tuzla Şube Başkanı Oldu.

Türk Kızılay Tuzla Şube Yeni ve Güçlü Yönetimi Şu İsimlerden Oluştu;

Sebahattin Demirci (Şube Başkanı)

Adnan Kanıtoğlu

Cevdet Alemin

Hakan Manici

Hilmi Şahin

Mehmet Metin

Selahattin Sarı

Turgut Özcan

Veysel Ertaş

ŞUBE DENETÇİLERİ, Cengiz Tayfur, Derya Bacacı

Yorumlar kapatıldı.