Son güncellenme :03.04.2019 17:40

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Manşet, Sağtaraf Haberler, SİYASET, Tuzla > TUZLA BELEDİYE BAŞKANI ŞADİ YAZICI, MAZBATASINI ALDI

03.04.2019 Çar, 17:40

TUZLA BELEDİYE BAŞKANI ŞADİ YAZICI, MAZBATASINI ALDI

31 Mart 2019 yerel seçimlerini 50,52’lik oy oranıyla kazanan Cumhur İttifakı Tuzla Belediye Başkan Adayı Dr. Şadi Yazıcı, ilçe seçim kurulundan mazbatasını alarak yeni dönem için görevine resmen başladı.

Kalabalık bir partili gurup eşliğinde ilçe seçim kuruluna gelen Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, işlemlerini gerçekleştirerek mazbatasını aldı.

Daha sonra Tuzla Belediye Binası’na gelen Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı burada, belediye çalışanları ve partililerin yoğun tezahüratları eşliğinde karşılandı.

Partililer ve belediye çalışanları hep birlikte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Bu bir Aşk Hikayesi” şarkısını söyleyerek, tezahüratlarda bulundu,

Mazbata töreninde ilk açıklamasını yapan Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, “Mazbatamızı aldık çok şükür. 2019-2024 yılları arasında hizmet etmeyi taktir eden, Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyib Erdoğan Beyefendi ve partimiz olmak üzere, Tuzla Halkımıza yürekten teşekkür ediyorum.
Bu aziz millete hizmet etme fırsatı veren Rabbime hamdediyorum.” ifadesinde bulundu.

 

Yorumlar kapatıldı.