Son güncellenme :31.10.2018 13:28

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Manşet, Pendik, SİYASET > Türkiye’nin İlk Belediye Başkan Adayı Murat Şahin Oldu

31.10.2018 Çar, 13:28

Türkiye’nin İlk Belediye Başkan Adayı Murat Şahin Oldu

MHP Genel Merkezi’nde yapılan açıklamayla Türkiye’nin ilk belediye başkan adayı olan Murat Şahin, ilçe başkanlığı tarafından düzenlenen aday tanıtım programında STK’ları yönetileriyle biraraya geldi.

MHP Genel Merkezi tarafından yapılan açıklama ile MHP Pendik Belediye Başkan Adayı olarak ismi açıklanan Murat Şahin, ilçe başkanlığı tarafından gerçekleştirilen bir aday tanıtım toplantısında sivil toplum kuruluşları yöneticileriyle bir araya geldi.

İnanıyor ve Güveniyoruz

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından kısa  bir selamlama konuşması yapan MHP Pendik    İlçe Başkanı Yüksel Cebe, “Bu program Pendik Belediyesi Başkan Adayımız olan dava arkadaşım, değerli kardeşim Sayın Murat Şahin’in aday tanıtım toplantısıdır. Murat Şahin isminin Pendik’imize hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Pendik’te ateş yakacağız. Bu ateşe hep birlikte ortak olacağız. Sen, ben yok biz varız diyeceğiz. Hep birlikte Pendik Belediyesi’ni almak için mücadele vereceğiz. Kendisine inanıyor ve güveniyoruz. Gerçekleştireceğimiz çalışmalarla Pendik Belediye Başkanlığı’nı kazanacağız.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Türkiyede adaylığı ilk açıklanan isimin Pendik Belediye Başkan Adayı Murat Şahin olduğuna dikkat çeken Cebe, “Allah yardımcımız olsun. Varlığımız Türk varlığına armağan olsun. Ne mutlu Türk’üm diyene” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Alparslan’ın 40 bin kişilik ordusu gibi kazanacağız

Daha sonra söz alan MHP Pendik Belediye Başkan Adayı Murat Şahin ise, Bilindiği üzere Pendik Belediye başkanlık adaylığımız netleşmiştir. Bu adaylık sürecinde neler yapacağımızı istişare ederek karar vereceğiz. Teşkilat yapısı olarak Pendik’te 50 yıllık geçmişi olan bir partiyiz. Sultan Alparslan 40 bin kişilik ordusu gibiyiz. Evet, son seçimlerde 50 bin oy aldık, karşımızdaki 200 bin oy aldı. Ama Pendik Belediye Başkanlığını kazanmamız zor değil, imkansız hiç değil. Ben başaracağımıza inanıyorum. Hep birlikte yürüyeceğiz ve başaracağız. Yapacağımız çalışmalar ve yürüteceğimiz projelerle belediye seçimini kazanacağız. Kendime, partime ve partililerime inanıyorum.” dedi.

Yorumlar kapatıldı.