Son güncellenme :31.03.2019 15:55

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Kartal, Manşet, SİYASET > Taşyürek, “Kazanan Kartal Olacak, Kartal Türk Milleti Olacak”

31.03.2019 Paz, 15:55

Taşyürek, “Kazanan Kartal Olacak, Kartal Türk Milleti Olacak”

Kartal Doğa Koleji’nde 1035 No’lu sandıkta “hayırlısı olsun” temennisiyle oyunu kullanan AK Parti Kartal Belediye Başkanı Ebubekir Taşyürek, “Kazanan Kartal olacak, Kazanan Türk Milleti Olacak” dedi.

Cumhur İttifakı Kartal Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek, Kartal Doğa Koleji’nde 1035 no’lu sandıkta oyunu kullandı. Oy verme işlemini eşi, kızı, damadı ve torunları ile birlikte gerçekleştiren belediye başkan adayı Ebubekir Taşyürek, oyunu kullandıktan sonra AK Parti Kartal İlçe Başkanı Gürkan Akyol ve MHP Kartal İlçe Başkanı Metin Özipek ile bir araya gelerek basın açıklamasında bulundu.

“Milletimiz en doğru kararı verecek”

Taşyürek “ Bugün demokrasinin bayramı olan önemli bir gün. Bildiğiniz gibi bugün ülkemizde mahalli idareler seçimini yapıyoruz. Ben öncelikle bu seçimin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Edirne’den Hakkari’ye, Mersin’den, Sinop’a bütün ülkemizde barış ve kardeşlik içerisinde bir seçim olmasını diliyorum. Bizim milletimiz asil bir millet, bu demokrasi şölenini en iyi şekilde tamamlayarak kendisine 5 yıllık süreçte hizmet edecek evlatlarını görevlendirecek, en doğrusuna karar verecek diye düşünüyorum” dedi.

Taşyürek, “Kartal en doğrusuna karar verecektir”

Taşyürek sözlerine, “Cumhur İttifakı Kartal AK Parti Belediye Başkan Adayı olarak yürüttüğüm seçim kampanyası sürecinde beraber yol yürüdüğümüz çok kıymetli AK Partili ve MHP’li dava kardeşlerimizle beraber Kartal’da hayata geçirmeyi tasarladığımız projeleri Kartallı dostlarımıza anlattık ve onlarla gönüllerimizi yüreklerimizi paylaştık. Bu süreçte yanımda olan ve destek veren herkese teşekkür ediyorum. Bugün kararı Kartallı verecek. İnşallah inanıyorum ki Kartal için en iyisi, en doğrusu ve güzeli gerçekleşecektir. Söz bugün halkımızındır. Halkımızın vereceği karar bizim başımızın tacıdır. Sonuna kadar sandıklara sahip çıkacağız ve demokrasinin en iyi şekilde tecelli etmesi için elimizden gelen bütün gayreti teşkilatımıza ve sandık görevlilerimizle yapacağız.

Akyol ve Özipek’ten tam destek

AK Parti Kartal İlçe Başkanı Gürkan Akyol da yaptığı açıklamada ”Öncelikle bu seçimin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Kartal’a bakıldığında on yıllık bir hasret var. Biz 1 Nisan sabahı Kartal’ı çok güzel bir güne uyandıracağız dedik. Bugün onun müjdecisidir. Allah’ın izniyle sandıklar kapandıktan sonra göreceksiniz ki Kartal’da Ak Parti Belediyeciliği tekrardan güzel bir bahar sabahıyla merhaba diyecek. Herkes için hayırlısı olsun” diyerek teşekkürlerini sunarken; MHP Kartal İlçe Başkanı Metin Özipek, “Hayırlısıyla Kartal akşam hak ettiği yerlere gelecek. Ebubekir Bey’in iyi sonuçlarla sandıklardan çıkacağını ümit ediyoruz.  gürültüsüz ve sıkıntısız bir seçim olmasını olsun istiyoruz. Hepinize teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorumlar kapatıldı.