Son güncellenme :10.03.2019 12:52

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Kartal, Manşet, Sağtaraf Haberler, SİYASET > TAŞYÜREK, “KARTAL’A HİZMET GETİRECEK KADROLARA OY VERİN”

10.03.2019 Paz, 12:52

TAŞYÜREK, “KARTAL’A HİZMET GETİRECEK KADROLARA OY VERİN”

Kartal’da seçim çalışmalarını yoğun bir performansla sürdüren AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek, gerçekleştirdiği ziyaretlerde vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmalarda, “Sevdamız Kartalımız için 31 Mart seçimlerinde Kartal’a hizmet getirecek kadrolara oy verin.” sözleriyle destek istiyor.

KARTAL 5 YIL DAHA HİZMETSİZ KALAMAZ

Geçtiğimiz günlerde Erzincan Refahiye İlçesi Orçul Birlik Platformu’nu ziyaret eden Taşyürek; Kartal’ın bir 5 yıl daha hizmetsizlik siyasetiyle yönetilemeyeceğini, buna takati kalmadığını belirterek, “Siyasi görüşümüz ne olursa olsun yaşadığımız kentin hizmetle buluşması için hizmet edecek kadrolara destek vermemiz gerekiyor. Kartal’ın üzerine serpilmiş ölü toprağını hep birlikte kaldıracağız. Yönetilemeyen Kartal’ı yeniden yönetilebilir ve hizmet alacak bir konuma taşımalıyız” dedi.

KARTAL’I UÇURACAK PROJELERİMİZE OY VERECEKSİNİZ

Çankırı Ilgaz Ilısılık Köyü Derneği’ni de ziyaret eden Ebubekir Taşyürek; “Biz hesabı kitabı bilen biriyiz. Kartal’ın, sizin annenizin ak sütü gibi helal olan parasını çarçur etmeden, size hizmet etmek için harcayacağız. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız hizmet sevdalısı Sayın Binali Yıldırım’ın da katkılarıyla Kartal’ı yeniden uçuracak projeleri hayata geçireceğiz” diye konuştu.

KARTAL SPORUN DA MERKEZİ OLACAK

Altınordu Spor Kulübü’nde sporcu ve yöneticilerle bir araya gelen Başkan Adayı Taşyürek; Kartal’da öncelikle BAL Ligine düşürülmüş Kartal Spor olmak üzere, tüm amatör spor kulüplerinin yanında olacaklarını ve Kartal’ı eskiden olduğu gibi sporun da merkezi haline getireceklerini belirtti.

Soğanlık’ta Atatürk Caddesi üzerinde mahalle sakinlerini ve esnafları da selamlayan Ebubekir Taşyürek’e vatandaşlar sevgi gösterisinde bulundular.

Yorumlar kapatıldı.