Son güncellenme :10.03.2019 12:03

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Kartal, Manşet, Sağtaraf Haberler, SİYASET > Taşyürek, Kartal Belediyesi’ni ziyaret etti, güzel mesajlar verdi!

10.03.2019 Paz, 12:03

Taşyürek, Kartal Belediyesi’ni ziyaret etti, güzel mesajlar verdi!

AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek; AK Parti Kartal İlçe Başkanı Gürkan Akyol ve Meclis Üyeleriyle Birlikte Kartal Belediye’sini ziyaret etti.

İlk olarak Belediye Başkanı Dr. Altınok Öz’ü ziyaret eden Beledile Başkan Adayı Taşyürek; daha sonra tüm katları dolaşarak belediye personelini de ziyaret ederek, bayan personellere Kadınlar karanfil hediye etti.

TAŞYÜREK, “KİMSENİN EKMEĞİYLE OYNAMAYACAĞIZ”

Tüm müdürlükleri dolaşan başkan adayı Taşyürek; göreve geldiklerinde kimsenin ekmeğiyle oynamayacaklarını belirterek, “Biz emeğin ve ekmeğin kutsallığına inanmış bir medeniyetin mensuplarıyız. Tüm çalışan arkadaşlarımız rahat olsun ve dezenformasyonlara kulaklarını kapatsınlar. Biz kimsenin ekmeğiyle oynamak gibi bir vebalin altına girmeyiz” dedi.

“HİZMETE TALİP OLAN KADROLARA OY VERİN”

Daha sonra Yakacık Yeni Mahalle’de kanaat önderi ziyaretleri yapan Taşyürek, yerel seçimlerde siyasi tercihleri bir tarafa bırakarak, hizmete talip olan kadrolara destek vermelerini istedi. Ensar Derneği’ni de ziyaret eden Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek; burada da hazırladıkları 44 proje ile ilgili bilgiler vererek, “Kartal’a cansuyu verecek projelerimiz için bize omuz vermenizi ve Kartal’a hizmet edecek kadroların önünü açmanızı talep ediyorum” dedi.

 

Yorumlar kapatıldı.