Son güncellenme :15.08.2018 16:00

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Kartal, Manşet, Pendik, SİYASET > SAİT ŞAHİN: “HÜDAPAR ARTIK BİR TÜRKİYE PARTİSİ OLMUŞTUR”

15.08.2018 Çar, 16:00

Hüda Par Genel Başkan Yardımcısı Sait Şahin: Biz Artık Bir Türkiye Partisi Olduk

24 Haziran seçimlerinde HÜDA PAR İstanbul 1. Bölgeden 1. sıra milletvekili adayı olan HÜDAPAR Genel Başkan yardımcısı Sait Şahin, basın mensuplarıyla teşekkür mahiyetindeki kahvaltılı birctoplantıda bir araya geldi.

Hür Dava Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sait Şahin, İstanbul İl Başkan Yardımcısı Cafer Ökmen, Pendik İlçe Başkanı Erdal Almalı ve İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Mehmet Çörekçi, Pendik yerel basınıyla kahvaltıda bir araya geldi.

SEÇİM PARTİSİ OLMADIĞIMIZI GÖSTERİYORUZ

Seçim sonrası da çalışmalarını sürdüren Hüda Par’ın bir seçim partisi olmadığını göstermek adına teşekkür ziyareti gerçekleştirdiklerini aktaran Genel Başkan Yarımcısı Sait Şahin,  bu amaçla Pendik’teki yerel Medyayı ziyaret etmeyi düşündüklerini ifade ederek, teşekkür mahiyetindeki bu toplantıyı gerçekleştirdikerini kaydetti.

TÜRKİYE’DE CİDDİ BİR KAMU İSRAFI VAR

Basın toplantısında ülkenin genel sorunları üzerine değerlendirmelerde bulunan HÜDAPAR Genel Başkan Yardımcısı Sait Şahin ABD’ nin yaptırımlarına karşı çıkarak Türkiye’nin mevcut ekonomik krizi atlatacak güçte olduğunu belirtti. Şahin, döviz kurunun yükselmesinin arkasında ABD’nin olduğunu ifade ettiği konuşmasında, ” Tek suçlu ABD dersek doğru bir ifade kullanmış olmayız. Türkiye’de ciddi bir kamu israfı var, haksız kazanç var. Evet ülkede birşeyler yapılıyor gelişme var ancak doğru yatırım yapıldığını düşünmüyoruz.”dedi.

SORUNLAR HALKIN GÜVENİNİN KAZANILMASIYLA AŞILABİLİR

Şahin, “Sorunları aşılamaz olarak görmüyoruz. Alınacak ekonomik tedbirlerle yaşanan gerginlik ve toplumdaki tedirginlik azaltılabilir. Fakat burada asıl önemli olan topluma verilecek mesajlardır. Halkımızın güvenini kazanarak gerçekleştireceğimiz mücadeleyle tüm sorunlarımızı aşabiliriz. Bunun için de toplumumuza güven vermeli ve bu yönde adımlar atılmalıdır.” ifadesinde bulunarak açıklamalarına devam etti.

BİZİM İÇİN İNSAN OY’DAN DAHA ÖNEMLİDİR

Genel Başkan Yardımcısı Sait Şahin, Hüda Par’ın dava partisi olduğunun altını çizerek, ” Biz derdi olan bir partiyiz. Temel hedefimiz insanı kazanmaktır. Bizim için insan oy’dan daha önemlidir. Her zaman önce insan, önce adalet diyoruz. Amacımız bu ülkeye, bu millete hizmettir. Biz Türkiye partisiyiz, Doğu’da Batı’da bizim ilgi alanımızdadır. Toplumsal barışa hizmet ediyoruz. Türkler ve Kürtlerin kardeşliği için çalışıyoruz. Her seçimde oylarımızı artırıyor, halkımızdan teveccüh görüyoruz.”diye konuştu.

HÜDA PAR ARTIK BİR TÜRKİYE PARTİSİ OLDU

24 Haziran seçimlerinde gerçekleştirdikleri çalışmalar ve alınan neticeler sonucunda HÜDA Par’ın artık bir Türkiye partisi olduğu ortaya çıkmıştır. Dava partisi olarak insan odaklı çalışmalarımızı artırarak ve toplum barışına hizmet ederek siyasi yaşantımızı sürdüreceğiz mesajıyla toplantı sona erdi.

Yorumlar kapatıldı.