Son güncellenme :17.04.2019 13:14

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, KÜLTÜR-SANAT, Manşet, Pendik, Sağtaraf Haberler > PESİAD VE GençPESİAD, BAŞKAN CİN’E “HAYIRLI OLSUN” DEDİ

17.04.2019 Çar, 13:14

PESİAD VE GençPESİAD, BAŞKAN CİN’E “HAYIRLI OLSUN” DEDİ

PESİAD ve GençPESİAD yönetimi Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’e, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette PESİAD Başkan Yardımcısı Yılmaz Yıldız, PESİAD Üyesi olan yeni belediye meclis üyeleri Kadir Bayram ve Murat Açık da hazır bulundu.

PESİAD Başkanvekili Sami Bayram yönetimindeki PESİAD Yönetim Kurulu Üyeleri ve GençPESİAD Başkanı Murat Açık yönetimindeki GençPESİAD Yönetim Kurulu Üyeleri, Pendik Belediye Başkanlığı görevine başlayan PESİAD Başkanı Ahmet Cin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Samimi bir sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette PESİAD ve GençPESİAD yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Ahmet Cin’e hayırlı olsun dileğinde bulunarak, yeni görevinde üstün başarılar dilediler.

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkürlerini sundu.

Ülke ve ilçe gündemine dair bilgi alışverişinde bulunulan ziyaret PESİAD Başkanvekili Sami Bayram ve GençPESİAD Başkanı Murat Açık’ın, belediye başkanı Ahmet Cin’e hediye takdim etmeleriyle son buldu.

Yorumlar kapatıldı.