Son güncellenme :11.01.2019 17:40

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Manşet, Pendik, Sağtaraf Haberler, SİYASET > Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin, Gazeteciler Günümüzü Kutladı

11.01.2019 Cum, 17:40

Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin, Gazeteciler Günümüzü Kutladı

AK Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin, ilçe başkanı Rüstem Kabil ile birlikte 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetemize ziyarette bulunarak, günümüzü kutladı.

AK Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin,  10 Ocak Çalışan gazeteciler gününde Haberde Yenises Gazetesi’ni ziyaret etti. Ziyarete AK Parti Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil ve ilçe başkan yardımcısı Kadir Bayram da eşlik etti.

Ziyaretteki konuşmasına bir süre önce bir kalp rahatsızlığı geçiren gazetemizin imtiyaz sahibi Fahrettin Uysal’a geçmiş olsun dileklerinde bulunarak başlayan Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin, ilçe başkanı Rüstem Kabil ile birlikte 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü de kutlayarak, başarılarımızın devamını dilediler.

Görüşmede Pendik’le ilgili hedeflerini anlatarak gerçekleştirecekleri çalışmalarla ilgili de bilgi veren belediye başkan adayı Ahmet Cin, “ Cumhurbaşkanımız ve genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın söylediği gibi hizmet belediyeciliğinin yanı sıra Pendik’te gönül belediyeciliğinin öncülüğünü yapacak, her kesimi kucaklayacak, Pendik’i Pendik’lilerle yönetecek iyi bir ekip kurmanın gayreti içerisindeyiz. Bunun çalışmalarını çok titiz bir şekilde yapıyoruz. Bu noktada sizlerin de görüş, öneri ve taleplerinizi çok önemsiyoruz. Pendik’te yapılacak olan yatırımlar zaten devam edecek. Yönetimsel farkılıklar olacak, projelerimizde belki önceliklerimiz değişecek, Pendik’e faydası dokunacak  farklı projelere de  açığız. Pendik’i yönetenlerle yönetilenlerin paydaş olduğu ortak projelerde buluşturmamız lazım. Ondan sonra zaten gönül belediyeciliği kendiliğinden gelecektir.”dedi.

TEŞEKKÜR EDİYORUZ
10 Ocak Gazeteciler günü dolayısıyla ziyaretimize gelerek, güzel bir hediyeyle günümüzü tebrik eden Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil ve yönetim kurulu üyesi Kadir Bayram’a, ziyaretlerinden ve hediyelerinden dolayı teşekkür ediyor, çıktıkları yolda başarılar diliyoruz.

Yorumlar kapatıldı.