Son güncellenme :12.12.2018 15:07

Anasayfa > GALERİ, Genel, GÜNDEM, KÜLTÜR-SANAT, Manşet, Pendik, SAĞLIK, Sağtaraf Haberler, SPOR > PENDİK AK PARTİ’DEN ENGELLİLERE ÖZEL KUTLAMA

12.12.2018 Çar, 15:07

PENDİK AK PARTİ’DEN ENGELLİLERE ÖZEL KUTLAMA 

AK Parti Pendik İlçe Teşkilatı, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle partiye kayıtlı engellilere özel bir kutlama etkinliği düzenledi.

Pendik’teki engelli kardeşlerimiz için sahildeki Pencere Köfte’nin yanındaki spor etkinliğiyle başlayan kutlama programı, engelliler onuruna verilen yemek ikramıyla devam etti.

Pendik Ampute Futbol Takımı ile AK Parti İlçe Teşkilatı yönetimi arasında oynanan halı saha dostluk maçıyla başlayan kutlama programı AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Erol Kaya, AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kabil, Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Cevat Yaman, Kadın Kolları Başkanı Şazuman Şeker, engelliler ve aileleri katıldı.

6-6’lık bir skorla berabere tamamlanan dostluk maçı sonrası gerçekleşen toplu bir fotoğrafı çekiminin ardından Pencere Köfte’de tertiplenen yemek programı engelliler ve ailelerinin yoğun bir katılımıyla gerçekleşti. Pendikli engelliler ve aileleriyle yemekte buluşan İstanbul Milletvekili Erol Kaya, AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kabil, Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Cevat Yaman, Kadın Kolları Başkanı Şazuman Şeker, yaptıkları konuşmalarda, günün anlam ve önemine vurgu yapan ifadelerde bulundular.
Engelli genç garsonlar tarafından yemek servisinin yapıldığı programda, engelli çocuklar, sergiledikleri halk oyunu gösterileri ve danslarıyla takdirleri toplayıp, geceye de ayrı bir renk kattılar.

Yorumlar kapatıldı.