Son güncellenme :13.11.2018 15:22

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Kartal, Manşet, SİYASET > Onur İncehasan, Kartal Belediye Başkan Aday Adaylığı Oldu

13.11.2018 Sal, 15:22

Onur İncehasan, Kartal Belediye Başkan Aday Adaylığı Oldu

17 yıl önce Kartal’da AK Parti Kurucu İlçe Yönetim Kurulu Üyesi olarak siyasete başlayan Onur İNCEHASAN, AK Parti’den Kartal Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.

Gönülleri kazanan sosyal belediyecilik anlayışı

Ak Parti Kartal İlçe teşkilat üyeleri, vatandaşlar ve basın mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği basın toplantısında  “Gelecek Kartal vizyonu, ortak akıl ve insan odaklı hizmet anlayışıyla Kartal’a hizmet etmeye adayım” diyen Onur İNCEHASAN, Kartal’ın artık hak ettiği, gönülleri kazanan sosyal belediyecilik anlayışı ile yönetilmesinin gerektiğini belirtti.

İGDAŞ gibi belediyeciliğin yüz akı bir kuruluşta verdiği 20 yıllık hizmet ve üst yöneticilik deneyimini, AK Parti Kartal İlçe Yöneticiliğinde ki siyasi tecrübesini vurgulayan Onur İNCEHASAN; 30 yıldır Kartal sokaklarını tek tek adımlayan, Kartal’ı yakından tanıyan biri olarak yola çıktığını belirtti. “Amacım bu yolda sizlerle kol kola yürümek, kardeşçe yaşamak. Kartal’ın sorunlarına neşter vuracak projeler ile Kartal’ı geliştirmeyi, Gelecek Kartal’ı partimin belediyecilik deneyimi ve vizyonu ile hak ettiği konuma taşımayı dilemekteyim.” diyen Onur İNCEHASAN, Kartal için artık değişim zamanının geldiğini ifade etti.

Türkiye’deki gerçek yerel kalkınmanın mimarı olan AK Parti’nin insan odaklı hizmet anlayışına sahip; başta Kartal halkı olmak üzere tüm İstanbullulara hizmet verecek olan Millet Bahçesi, Millet Kıraathanesi gibi vizyon projelerin yanı sıra Meydan Kartal, Her Mahalleye Sağlık Merkezi, Yaşam Merkezleri, Kartal Yenilikçi Proje Geliştirme Merkezi, Spor Kompleksi, Merkez Kartal projeleri ile de Kartal halkının refahını artırmayı hedeflediğini açıklayan Onur İNCEHASAN, ‘‘Gönülleri kazanacak bir belediyecilik anlayışıyla Kartal’ı mutluluk ve güven içerisinde yaşanan, modern alt ve üst yapıya sahip olan bir ilçe konumuna taşıyacağıma inanıyor ve söz veriyorum’’ diyerek Kartal halkının desteğini istedi.

 

Yorumlar kapatıldı.