Son güncellenme :27.11.2018 10:27

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Manşet, Pendik, SİYASET > MURAT ŞAHİN, KADIN GÖNÜLLÜLERİYLE GÖNÜLLERİ FETHEDİYOR

27.11.2018 Sal, 10:27

MURAT ŞAHİN, KADIN GÖNÜLLÜLERİYLE GÖNÜLLERİ FETHEDİYOR

MHP Pendik Belediye Başkan Adayı Murat Şahin, adaylığı açıklandığı günden buyana 5 bin Pendikli kadınla kahvaltıda biraraya geldi.

SEÇMENE GÖNÜLLÜLERLE ULAŞIYOR
MHP Pendik belediye başkan adayı Murat Şahin için sahada gönüllü olarak seçmen taraması yapan toplumun her kesiminden dostları var. Bunlardan birisi de bir zamanlar birlikte çalıştıkları Nurhan Korkmaz.
Korkmaz, dişlerinin tedavisi icin gittigi Alpi Diş’te gördüğü yakın ilginin tesirinde kalarak Kaynarca şubesinde çalışmaya başlamış. Daha sonra Şahin ile aile dostu olan Nurhan Korkmaz, şu an bu dostuluğun etkisi ile canla başla çalışarak Pendikli seçmen hanımlarla irtibat kuruyor ve Murat Şahin ile biraraya gelecekleri toplantılar düzenliyor. Bugune kadar 5 toplantı düzenleyen Nurhan Korkmaz’ın son toplantısı pazar günü Pendik Marina’daydı.
MHP Pendik belediye başkan adayı Murat Şahin, toplantıya katılan kadınlara MHP olarak 31 Mart 2019 yerel seçimlerini kazandıklarında Pendik için neler yapabileceklerini anlattı. Kadınlardan gelen sorulara içtenlikle cevap veren Murat Şahin, toplantı sonunda projeleriyle alakalı hazırlamış olduğu bir kitapçık hediye etti.

Yorumlar kapatıldı.