Son güncellenme :26.09.2018 11:51

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Manşet, Pendik, SAĞLIK, Sağtaraf Haberler > MEDICAL PARK PENDİK HASTANESİ İLÇE PROTOKOLÜNÜ AĞIRLADI

26.09.2018 Çar, 11:51

MEDICAL PARK PENDİK HASTANESİ İLÇE PROTOKOLÜNÜ AĞIRLADI

VM Medical Park Pendik Hastanesi, MLP Care Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Dr. Muharrem Usta ve VM Medical Park Pendik Hastanesi Genel Müdürü Dr. Hakan Taşlı’nın ev sahipliğinde bir resepsiyon düzenledi. Resepsiyonda; Pendik İlçe Kaymakamı İlhan Ünsal, Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, ilçe mülki idare kurumları ve sivil toplum kuruluşlarından temsilciler ağırlandı.

 MLP Care Grubu’nun çeyrek asırlık sağlık tecrübesiyle Mart ayında hizmete açtığı VM Medical Park Pendik Hastanesi, MLP Care Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Dr. Muharrem Usta ve VM Medical Park Pendik Hastanesi Genel Müdürü Dr. Hakan Taşlı’nın ev sahipliğinde bir resepsiyon düzenlendi. Hastanenin teras katında gerçekleşen, Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin ve Pendik İlçe Kaymakamı İlhan Ünsal’ın katıldığı organizasyonda ilçenin mülki idare kurumları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin yanı sıra kurumun yöneticileri,  iş ortakları ve hastanede görev yapan hekimler de yer aldı.

Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, MLP Care Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Dr. Muharrem Usta ve VM Medical Park Pendik Hastanesi Genel Müdürü Dr. Hakan Taşlı’nın konuşma yaptığı organizasyon, hastane turuyla sona erdi.

VM Medical Park Pendik Hastanesi, beyin ve sinir cerrahisinden kardiyolojiye, genel cerrahiden kadın hastalıkları ve doğuma, çocuk hastalıklarından ortopedi ve travmatolojiye kadar birçok branşta İstanbul Anadolu Yakası’nın en modern hastanelerinden biri olarak hizmet veriyor.

Yorumlar kapatıldı.