Son güncellenme :03.12.2018 18:09

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Kartal, Manşet, Sağtaraf Haberler, SİYASET > KİŞİLİĞİ VE PROJELERİYLE KARTAL’DA FARK YARATAN ADAY

03.12.2018 Pts, 18:09

KİŞİLİĞİ VE PROJELERİYLE KARTAL’DA FARK YARATAN ADAY

31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için AK Parti’de ilçe belediye başkan adaylarının berlirlenmesi çalışmaları hummalı bir şekilde devam ederken; 16 aday adayının bulunduğu Kartal’da, tanınmış saygın iş adamı ve siyasetçi belediye başkan aday adayı Şükrü Kontuk, kendine özgü kişiliği ve Kartal’ı köy olmaktan kurtaracak projeleriyle fark yaratıyor.

Kişiliği ve projeleriyle  farkını yaratan bir aday

   GÜNYAD Başkanı ve Şafaklar İndirim Marketleri Yönetim Kurulu Başkanı olması sıfatlarıyla Kartal’ın tanınmış önde gelen siyasetçi ve işadamlarından biri olan AK Parti Kartal Belediye Başkan Aday Adayı Şükrü Kontuk, kendine özgü mütevazi ve samimi kişiliğinin yanı sıra AK Parti Hizmet Belediyeciliği ile Kartal’ı köy olmaktan kurtaracak sorunları çözmeye ve Kartal’ı tekrardan İstanbul’un marka bir kenti yapmaya odaklı projeleriyle de farkını ortaya koyan güçlü ve kararlı bir aday görüntüsü veriyor.

Her kesimden oy alabilecek gönül adamı bir adayım

   Kartal kamuoyunda saygın bir yere   sahip sivil toplum kuruluşları başkan ve yöneticileri başta olmak üzere, değişik kesimlerden binlerce vatandaşla yaptığı geniş kapsamlı istişareler ve gördüğü yoğun halk teveccühü sonucu Kartal’ı yeniden AK Parti Hizmet Belediyeciliği   ile tanıştırarak köy olmaktan kurtarmak amacıyla belediye başkanlığına aday olduğunu ifade eden Şükrü Kontuk,  “Bu seçim, Kartal’ı köye dönüştüren CHP zihniyetinden kurtarmak için Kartal’ın gelmiş geçmiş en önemli seçimidir ve    bu seçimi biz sadece partimizin oylarıyla değil, tüm kesimlerden alabileceği oylarla kazanabiliriz. Bu nedenle belediye başkan adayımızın dürüst, iş bilirliği, mütevaziliği, gönül adamlığı olan, halka tepeden bakmayan, halkla birlikte ve halkın içinde olan bir isim olması gerekmektedir. Biz bu vasıfları taşıdığımız inancıyla Kartal halkına hizmet için yola çıktık. Gönüllere dokunan AK Parti Hizmet Belediyeciliği anlayışıyla çıktığımız bu yolda eğer görev bize tevdi edilirse, hiç bir ayrımcılığa ve ayrışmaya fırsat vermeden toplumun tüm katmanlarını kucaklayan bir yaklaşımla partime ilçemizin tüm kesimlerinden oy getirebileceğime yürekten inanıyorum.” Şeklinde konuştu.

Projelerimizle Kartal’ı Marka Kent Yapacağız

   Aday olması halinde hayata geçireceği projeleri hakkında da bilgi veren Kartal AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Şükrü Kontuk, “Aday adayı olduğumuz 2014 belediye seçimlerinde açıkladığımız Kartal’ın sorunlarını çözmeye odaklı bir birinden önemli ve öncelikli projelerimiz bu güne kadar hiç bir kimse veya kurum tarafından değerlendirilmediği için halen geçerliliklerini koruyorlar. Aday olarak Kartal halkımıza hizmet etme şerefine nail olursak, bu projelerimizin yanı sıra aday olduğumuzda açıklayacağımız Kartalımızın gelişimine katkı sağlayacağına inandığımız büyük ses getirecek bir takım yeni projelerimizi de gündeme getireceğimizi arz ve taahhüt ederim. Büyük bir titizlikle hazırladığımız projelerimizi AK Parti Hizmet Belediyeciliğiyle uygulamaya geçirdiğimizde Kartalımız yeniden İstanbul’da adından çokça söz edilen marka bir kenti olacak.” Dedi.

Bir kişinin değil, herkesin işini yapmaya adayım

   Altınok Öz başkanlığındaki CHP’li belediye yönetiminin son 10 yılda Kartal’a çok şey kaybettirdiğini ve Kartal’ı adeta bir köy olma noktasına getirdiğini de sözlerine ekleyen aday adayı Şükrü Kontuk, “Kartal’da hiç bir hizmet üretilmediği gibi tek adamlık, adam kayırma, bölge ve mahalle ayrımcılığı gibi CHP zihniyetini yansıtan bir çok nahoş durum da bunlarda. Kartal halkı da bu durumdan oldukça rahatsız ve kurtulmak arzusundadır. Bu nedenle biz de Kartal’ı özlenen AK Hizmet Belediyeciliği ile yeniden tanıştırmak ve Kartal ilçemizi köy olmaktan kurtarmak adına bir kez daha yola çıktık. Bundan sebepledir ki; biz, güzelim Kartalımızı hep birlikte yöneteceğiz. Bir kişinin değil, herkesin işini yapmaya adayız diyoruz. Çalışma bizden, takdir Kartal halkından. Allah, yar ve yardımcımız olsun.” dedi.

Aday olmaya değil,  Kartal’ı almaya talibim

   Kartal halkına olan vefa borumuz için, çocuklarımız ve geleceğimiz için bu kez Kartal’ı mutlaka kazanmak zorunda olduklarını önemle yineleyen Kontuk, “Biz bu hizmet yarışına AK Parti’nin bir aday adayı dahası adayı olmak için çıkmadık. Biz umudumuz, geleceğimiz, her şeyimiz olan gönülden özlemini duyduğumuz Kartalımız için tüm vücudumuzu taşın altına koyarak, Kartal’ı mutlaka almak için aday olduk.

Görev bir başka arkadaşımıza verilir ise de bir neferi olmaktan onur ve gurur duyduğumuz AK Partimizin başarısı için “Durmak yok, yola devam” ve “Her şey Kartalımız için” parolamızla adayımızla birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Hep birlikte çalışacağız ve 31 Mart akşamı, Kartal’a AK Parti Hizmet Belediyeciliğini getireceğiz. Sonrasında ise gönüllere dokunan bir sosyal hizmet belediyeciliği ile Kartal’ı bir marka kent yapmaya çalışacağız.” Şeklinde konuştu.

Yorumlar kapatıldı.