Son güncellenme :06.11.2018 16:44

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Kartal, KÜLTÜR-SANAT, Manşet, Sağtaraf Haberler, SİYASET > KARTAL’IN EMEKTAR AK KADINLARI DA “KARTAL’I ALACAĞIZ” DEDİ

06.11.2018 Sal, 16:44

KARTAL’IN EMEKTAR AK KADINLARI DA “KARTAL’I ALACAĞIZ” DEDİ

Arzu Öğüt Şimşek başkanlığındaki AK Parti Kartal Kadın Kolları tarafından  kuruluşundan bu yana teşkilatta görev almış partili kadınlar onuruna tertiplenen birlik ve dayanışma gecesi, emektar AK Kadınların yoğun bir katılımıyla gerçekleşti. Gecede konuşan ilçe başkanı Arzu Şimşek, “Allah aşkına, dava aşkına, Kartal aşkına Kartal’ı kazanacağız.” dedi.

AK Parti İl başkan yardımcıları, AK Parti Kartal İlçe Başkanı Gürkan Akyol, ilçe kadın kolları başkanı Arzu Şimşek ve yönetimi ile birlikte emektar kadınların katılımıyla gerçekleşen toplantıda açılış konuşmasını yapan Arzu Şimşek, “Değerli arkadaşlar 24 Nisan’da gönüllü geldik, 24 Haziran’dan yüzümüzün akıyla çıktık. Şimdi Kartal’a hizmet aşkına, dava aşkına, Allah aşkına Kartal’ı kazanmak için kolları sıvadık. Kartal’a kavuşturma zamanına  4 ay 24 gün kaldı. 4 ay 24 gün sonra Kartal’ı AK Parti hizmet belediyeciliğiyle kavuşturmak zorundayız, mecburuz. Kartal’ı alacağız.” şeklinde konuştu.

ŞİMŞEK, “YA BU KARTAL’I ALACAĞIZ, YA BU KARTAL’I ALACAĞIZ”

Bu kartal’ın bu tarihini değiştirmek zorundayız, biz bunun için burdayız, ne makamlar ne mevkilerde hiçbir beklentimiz yok. Kartal’ı kazanalım, Kartal’ı modern bir kente kavuşturalım. Çocuklarımızın ailemizin geleceğin modarnk kantine kavuşturalım. Arkadaşlar olay çok ciddi lütfen, bir daha 30 mart olmayacak, bir daha 2019’un martı olmayacak. Biz Kasımda başladık, kasımda aşk başkadır diye paylaşımlarda bulunuyoruz, yüreğimizi bu işin içine koyalım 2019 martını zaferle Cumhurbaşkanı’mıza hediye ederek, bu Kartal’ın tarihini değiştirilim. Bizim tek adayımız Kartal. Tek adayımız dava, tek adayımız Recep Tayyip Eroğan. Bütün adaylarımız yürekten tebrik ediyoruz, hiçbir aday adaylarımızın peşinden koşmuyoruz. Hiçbir aday adayımıza bölünmeyeceğiz. İşimiz gücümüz Kartal, Ya bu Kartal’ı alacağız, ya bu Kartal’ı alacağız” dedi

AKYOL, ”TEMAYÜL YOKLAMASINDA PARÇALANMAMAK EN HASSAS KONU”

İlçe Başkanı Gürkan Akyol ise yaptığı konuşmada, “Mevsim hazır, Kartal hazır. Biz davaya çıkarken bir beklenti içeresinde olmadan bu yola çıktık. Tek dileğimiz, tek temennimiz, tek isteğimiz Kartal’ı almak. Kim ne derse desin, biz bu Kartal’ı alacağız. Biz aday adaylıkları sürecini başlattık. 18 Kasım’da elektronik ortamda temayül yoklaması yapacağız. Mahalle başkanlarımız kadın kollarımız gençlik kollarımız davamıza hizmet eden bütün dava arkadaşlarımıza, belediye başkan adayımızın kim olması gerektiğini kim olmasını istediğimizi soracağız. Ama bunu sorarken de bu kes teşkilatımızın davamızın bu uğurda parçalanmasına izin vermeyelim. En önemli, en hassas nokta burası arkadaşlar.” ifadesinde bulundu.

 

Yorumlar kapatıldı.