Son güncellenme :05.06.2018 16:51

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Kartal, KÜLTÜR-SANAT, Manşet, Sağtaraf Haberler, SİYASET > KARTAL AK PARTİ ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERLE İFTARDA BULUŞTU

05.06.2018 Sal, 16:51

KARTAL AK PARTİ ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERLE İFTARDA BULUŞTU

AK Parti Kartal İlçe Başkanlığı Şehit yakınları ve Gazilerle İftar’da buluştu. İftar’a AK Parti Milletvekili Serkan Bayram, Kartal İlçe Başkanı Gürkan Akyol, İstanbul Anadolu Yakası Gaziler Derneği Başkanı Gazi Oktay Kaya, şehit yakınları ve gaziler katıldı.

AK Parti Kartal İlçe Başkanlığı’nın şehit yakınları ve gaziler onuruna düzenlediği iftar programı, Cevizli Şafak Döner Restaurant’ta gerçekleşti. Programa AK Parti Erzincan Milletvekili Serkan Bayram, AK Parti Kartal İlçe Başkanı Gürkan Akyol ve ilçe yönetimi, Kadın Kolları Başkanı Arzu Öğüt Şimşek ve yönetimi, mahalle başkanları, şehit aileleri ve gaziler yoğun bir katılım gösterdi.
Programda bir konuşma gerçekleştiren AK Parti İlçe Başkanı Gürkan Akyol; “Selamların en güzeli Allah’ın selamı üzerinize olsun. Hepiniz hoş geldiniz hayırlı ramazanlar diliyorum. İnşaallah. Rabbim birliğimizi, dirliğimizi bozmasın. Sizler bizim gönüllerimizin sultanısınız. Allah razı olsun bizleri kırmadınız geldiniz hepinize çok çok teşekkür ediyoruz. AK Parti Kartal İlçe Başkanı Gürkan Akyol olarak herkese şunu söylemek istiyorum. Kapımız herkese açıktır. Biz ilçe yönetimi olarak 7/24 çalışıyoruz. Sizin sorunlarınızı çözmek, bazı konulardaki öneri ve taleplerinizi almak için hizmetinizdeyiz.” şeklinde bulundu.
İftar duasının ardından vatandaşlar, başkan Akyol ve yönetimine memnuniyetlerini dile getirerek programdan ayrıldılar.

Yorumlar kapatıldı.