Son güncellenme :03.01.2019 12:00

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Kartal, Manşet, SİYASET > KARTAL AK PARTİ EBUBEKİR TAŞYÜREK’İN ETRAFINDA KENETLENDİ

03.01.2019 Per, 12:00

AK Parti Kartal Ebubekir Taşyürek’in etrafında kenetlendi

EBUBEKİR TAŞYÜREK’in AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı olarak açıklanmasının ardından Cevizli’deki Şafak Döner işletmesinde tertiplenen sabah kahvaltısında bir araya gelen AK Parti Kartal İlçe Teşkilatı ve belediye başkan aday adayları birlik ve beraberlik mesajları vererek Ebubekir Taşyürek’in etrafında kenetlendiklerini gösterdiler.

AK Parti Kartal Belediye Başkan Adaylarının tamamının iştirak ettiği kahvaltılı toplantıya, Kartal ilçesinden sorumlu AK Parti milletvekili Eyup Özsoy, AK Parti Kartal İlçe Yürütme Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Arzu Öğüt Şimşek, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Enes Nas ve AK Parti Kartal Belediye Başkanı Adayı Ebubekir Taşyürek katıldı.

KARTAL TEK YÜREK, EBUBEKİR TAŞYÜREK

Toplantıda bir konuşma yapan İlçe başkanı Gürkan Akyol “Belediye başkan adayımız olarak Sayın Cumhurbaşkanımız, Ebubekir Taşyürek başkanımızı, abimizi, Kartal teşkilatına emanet etmiştir. Çok çalışacağız, birlik ve beraberlik içinde Kartal’ı mutlaka kazanacağız” dedi.

Programda söz alan İstanbul Milletvekili Eyüp Özsoy “Kartal’da belediye başkan aday adaylık sürecinin sağlıklı şekilde tamamlandığını ve Kartal teşkilatının kendisine yakışanı yaptığını” belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.

Birlik ve beraberlik programında son olarak söz verilen AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek konuşmasının başında aday adaylık sürecini başarıyla yöneten ilçe başkanı ve yönetimine teşekkür etti.İkinci teşekkürü de aday adaylarına yapan Ebubekir Taşyürek “dava kardeşlerimizle, partimizin ilkelerine, dava şuurumuza yakışır çok iyi bir aday adaylığı süreci geçirdik. Bütün aday adaylarımız hiç bir olumsuzluğun içinde olmadan sadece kendilerini ve yapacaklarını anlatarak sureci tamamladılar. Bu nedenle kendilerine özellikle teşekkür ederim. Bundan sonra da bütün kardeşlerimizle birlik ve beraberlik içinde, bize yakışır bir şekilde çok ama çok çalışarak Kartal’ı AK Parti hizmet belediyeciliği ile buluşturacağız” dedi.

Yorumlar kapatıldı.