Son güncellenme :05.11.2018 17:15

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Kartal, Manşet, Pendik, Sağtaraf Haberler, Teknoloji, Tuzla > HAYYAM FOTO TEKNİK SERVİS, PENDİK’TE

05.11.2018 Pts, 17:15

HAYYAM FOTO TEKNİK SERVİS, PENDİK’TE

Pendikli TV yöneticisi Samet Övünç’ün işletmeciliğini yaptığı HAYYAM Foto Teknik Servis, Pendik’te hizmete girdi. Fotoğraf makinesi, video kamera, havadan çekim yapan bir Drone alım ve satışı ile birlikte teknik servis hizmeti sunan aynı zamanda stüdyo ekipmanları ya da ışık sistemleri ihtiyacını karşılayan ve teknik problemleri çözen geniş hizmet yelpazesiyle  HAYYAM Foto Servis, artık Pendik ve bölgemizin önemli bir çözüm ortağı ve değeri olacak.

Hayyam Foto Teknik Servis’te öncelikle her marka ve model sıfır ve ikinci el fotoğraf makineleri ve aparatlarının satışı yapılmakta. Teknik serviste, bakım, onarım işlemleri gerçekleştirilmekte.

Video kamera ve ekipmanları (aksiyon kameraları, su altında çekim yapabilme özelliğine sahip kameralar), havadan çekim yapabilen dronlar ve ekipmanları, stüdyo ekipmanları ve ışık sistemleri satış ve teknik servisi de yine firmanın hizmetleri arasında yer almakta.

Bunlarla birlikte; düğün, nişan, sünnet ve özel gün fotoğrafçılığı, ortaokul ve lise mezuniyet kataloglarının fotoğraf çekimleri, pasaportlar için biyometrik fotoğraf çekimleri de mevcut.

Güvenerek alışveriş yapabileceğiniz, hizmet alabileceğiniz kurumun iletişim bilgileri ise şöyle:

Batı Mahallesi, Erol Kaya Caddesi No: 93/A Pendik

Tel: 0216 490 00 58 – 0530 510 71 65

www.hayyamfototeknik.com

 

Yorumlar kapatıldı.