Son güncellenme :11.10.2018 18:40

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Kartal, Manşet, SİYASET > Erol Altunoğlu, CHP’den Kartal Belediye Başkanlığı İçin Aday Adaylığı Başvurusunda Bulundu

11.10.2018 Per, 18:40

Erol Altunoğlu, CHP’den Kartal Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı

Yeminli Mali Müşavir Erol Altunoğlu, CHP’den Kartal Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

CHP Kartal İlçe Başkanlığı Binası’nda düzenlenen basın toplatısıyla Kartal Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvurusunda bulunan Erol Altunoğlu, başvuru dosyasını İlçe Sekreteri Süleyman Ülger’e teslim etti.

Toplantıdaki açıklamalarına den özgeçmişi ile ilgili bilgi vererek başlayan Altunoğlu, projelerini anlatarak, gazetecilerin yönelttiği soruları yanıtladı.

Aday gösterilmesi durumunda, nasıl bir belediyecilik yapacağını örnekler vererek açıklayan Altunoğlu, her kesimden oy alabileceğini ifade etti.

Mahallelere astığı “Belediyecilikte Tek Adamlığı Kaldıracağız” pankartlarındaki sözüne açıklık getiren belediye başkan aday adayı Altunoğlu “ bu sözün belediye başkanı ile bir ilgisi olmadığını belirterek, mevcut Belediye Başkanı ile bir sorunu olmadığını, bu konuda yanlış bir algı yaratıldığını açıkladı. Aday olması durumunda her hangi bir konuda belediyenin istediğinin değil, mahalle komitelerinden Kent Konseyi’ne uzanan bir örgütlenme modeli ile projeleri hayata geçirilmeyi kastettiğini söyledi.

Özellikle Yaşlı Bakım Merkezleri projelerini çok önemsediğini ifade eden Erol Altunoğlu, birlik beraberlik mesajı da verdiği konuşmasını, kim aday gösterilirse gösterilsin, o adaya her türlü desteği vereceğini söyledi.

CHP Kartal Belediye Başkanı Aday Adayı Erol Altunoğlu’nun aday adaylığı açıklamasına gazetecilerin yanı sıra,  Belediye Başkan Aday Adaylarından Doç. Dr. Hüsnü Süslü, Mimar Oğuz Aykan, İlçe Başkanı Muammer Çelebi ve partililer katıldı.

 

Yorumlar kapatıldı.