Son güncellenme :20.03.2019 13:01

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Kartal, KÜLTÜR-SANAT, Manşet, Sağtaraf Haberler, SİYASET > EBUBEKİR TAŞYÜREK, GENÇLERE, “GELECEĞİN KARTAL’INI ANLATTI”

20.03.2019 Çar, 13:01

EBUBEKİR TAŞYÜREK, GENÇLERE, “GELECEĞİN KARTAL’INI ANLATTI”

Seçim çalışmaları kapsamında “Gençler Soruyor, Ebubekir Taşyürek Cevaplıyor” programında Kartallı gençlerle buluşan Cumhur İttifakı Kartal Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek, Kartallı gençlere geleceğin Kartal’ını anlattı.

Karlıktepe Mahallesi’nde düzenlenen “Gençler Soruyor, Ebubekir Taşyürek Cevaplıyor” programında gençlerle buluşan Kartal Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek, Kartal’la ilgili hazırladıkları projeleri gençlerle paylaştı. Gençlerin her türlü sorunlarını ve ihtiyaçlarını bir abi hassasiyetiyle ele alacaklarını ve her zaman gençliğin yanında olacaklarını söyleyen belediye başkan adayı Ebubekir Taşyürek, “Sizler bizim geleceğimizsiniz. Biz Kartal’ı sizler adına emaneten yönetmeye talibiz.  Sizler daha güzel ve daha modern bir kentte yaşayasınız diye, biz çok çalışacağız ve birlikte yöneteceğiz bunun sözünü veriyorum” dedi.

1 NİSAN’DAN İTİBAREN KARTAL HAYALLERİNE KAVUŞACAK
Kartal’ın hizmet alamadığından ve elle tutulur kalıcı bir eser göremediğinden şikâyetçi olduklarını belirten Taşyürek; “1 Nisan’dan itibaren Kartal hayallerine kavuşacak. Artık komşu ilçelere imrenmek yerine, imrenilen bir ilçede yaşamanın gururunu taşıyacak. Projelerimiz Kartal’ı üst liglere taşıyacak” diye konuştu.
Kartalspor’un da tekrar eski güzel günlerine döneceği müjdesini de veren Taşyürek; “Gençlerimizle, aksaçlılarımızla, kadınımız ve erkeğimizle hep birlikte, Kartal’ın geleceğine el koyacağız. 31 Mart’ta Kartallı, 1 Nisan’da Kartal ayağa kalkacak” diye konuştu.

PROJELERİMİZİN ARKASINDAYIZ
Hemşehri derneklerini de ziyaret eden AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Taşyürek; “Diğer partililer projelerimizi görünce diyorlarmış ki, “Bu projelerin yüzde yirmisini yapsalar Kartal uçar” Biz açıkladığımız projelerin tamamının arkasındayız. Allah’ın izniyle yüzde yüzünü hayata geçireceğiz. Çalışınca ve derdiniz hizmet olunca Kartal’da nelerin değişeceğini hep beraber göreceğiz” dedi.
Karlıktepe Mahallesi İnönü Caddesi’nde esnaf ziyareti yapan Ebubekir Taşyürek’e, esnaflar ve mahalle sakinleri yoğun ilgi gösterdiler.

Yorumlar kapatıldı.