Son güncellenme :26.03.2019 16:09

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Kartal, Manşet, Sağtaraf Haberler, SİYASET > EBUBEKİR TAŞYÜREK, “31 MART KARTAL İÇİN DE BEKA SEÇİMİDİR”

26.03.2019 Sal, 16:09

EBUBEKİR TAŞYÜREK, “31 KARTAL İÇİN DE BEKA SEÇİMİDİR”

Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmadan Kartal’ı karış karış tarayarak seçim çalışmasını yürüten Cumhur İttifakı Kartal Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek, hemen her ortamda Kartallı seçmenleriyle buluşmaya devam ediyor.

“KARTAL HİZMETSİZLİK ZULMÜNE DUR DİYECEKTİR”

STK ziyaretleri, salon ve sitelere yönelik toplantılar, esnaf ziyaretleri ve mitinglerde buluştuğu vatandaşların sorunlarını dinleyerek, gerekli notları alan ve belediye başkanı seçilmesi halinde hayata geçireceği projelerini anlatan Kartal Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek, “CHP zihniyeti yönetimiyle 10 yılını kaybetmiş Kartal artık bu hizmetsizlik zulmüne dur demek zorundadır. Bu nedenle Kartal AK Parti’nin Gönül Belediyeciliği anlayışıyla hizmet verecek kadroları göreve getirecektir. Buna yürekten inanıyor ve güveniyoruz.” şeklinde konuşuyor.

31 MART KARTAL’IN YENİDEN DİRİLİŞ GÜNÜ OLACAK

Cumhur İttifakı’nın Türkiye’nin bekası için ortaya çıtkığını ve gerekli olduğunu da sözlerine ekleyen başkan adayı Taşyürek, “Kartal’da da hizmetsizlik zulmü nedeniyle bir beka sorunu vardır. Geleceğimiz için Kartal, artık 31 Mart’ta bir beka seçimi yapacak ve Kartal’a hizmet getirecek kadroları ve projeleri oylayacak.  Bu nedenle 31 Mart, Kartal’ın yeniden ayağa kalkma ve gelecek hizmetlerle çevre ilçeleri yakalamak için son ve tek şansıdır. Biz hazırız, Kartal hazır. İnanıyor ve güveniyoruz, bu kez Kartallı vatandaşlarımız doğru bir tercihte bulunarak Gönül Belediyeciliğini göreve getirmek için sandıkları patlatacaktır.” ifadelerinde bulunuyor.

Yorumlar kapatıldı.