Son güncellenme :23.03.2019 15:53

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Manşet, Pendik, Sağtaraf Haberler, SİYASET, SPOR > AHMET CİN, “DURMAK YOK, HİZMETE DEVAM”

23.03.2019 Cts, 15:53

DURMAK YOK, HİZMETE DEVAM

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz ve AK Parti Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil ile birlikte İstanbul Ağrı Spor Kulübü’nün dayanışma gecesine katılan Cumhur İttifaki Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin, burada yaptığı konuşmada, “Erol Kaya ile başlayıp, Kenan Şahin ile devam eden 25 yıllık hizmet kervanını, hazırladığımız projelerle bir 25 yıl daha devam ettirmek istiyoruz. Bunun için de Durmak Yok, Hizmete Devam Diyoruz.” Şeklinde konuştu.

Son üç yılda elde ettiği 3 şampiyonlukla adından sıkça söz ettirmeye başlayan Kulüp başkanlığını Mehmet Yaşlı’nın yaptığı İstanbul Ağrı Spor Kulübü’nün dayanışma gecesi, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil, Cumhur İttifaki Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin ve MHP İlçe Başkanı Yüksel Cebe başta olmak üzere, siyasiler, STK yöneticileri, Ağrı spor destekçileri ve Ağrılılar’ın katılımıyla gerçekleşti.

Gecenin açılış konuşmasını yapan kulüp başkanı Mehmet Yaşlı, katılım ve katkılarından dolayı geceye katılan tüm misafirlere teşekkür ederek, “Spor kulüpleri destekçileri ve taraftarlarıyla ayakta durur ve başarıdan başarıya koşar. Bizim şampiyonluk başarılarımız da sizlerin desteğiyle gerçekleşti emeği geçen herkese teşekkür ediyor, desteklerinizin devamını bekliyoruz.” Dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz ve diğer bazı siyasetçilerinde kısa birer konuşma yaptığı gecede söz alan Cumhur İttifakı Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin ise, “Erol Kaya ile başlayıp, Kenan Şahin ile devam eden 25 yıllık hizmet kervanını, hazırladığımız projelerle daha da ileriye götürmek istiyoruz. Gönül Belediyeciliği anlayışıyla ilçemizin gereklerine uygun olarak hazırladığımız vizyon projelerle Pendik’in gelecek 50 yılını planladık. Projelerimiz arasında spora ve sporcuya yatırım anlamında önemli projeler de var. Yeni dönemde daha güzel ve daha yaşanabilir bir Pendik çalışacağız. Bunun için de “Durmak Yok, Hizmete Devam Diyor” hepinizin desteğini bekliyoruz. Çünkü birlikte çalışacağız, birlikte yöneteceğiz ve birlikte kazanacağız.” Şeklinde konuştu.

Yorumlar kapatıldı.