Son güncellenme :31.03.2019 16:13

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Manşet, SİYASET, Tuzla > BİNALİ YILDIRIM, OYUNU TUZLA’DA KULLANDI

31.03.2019 Paz, 16:13

BİNALİ YILDIRIM, OYUNU TUZLA’DA KULLANDI

Cumhur İttifakı’nın AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, oyunu İstanbul Tuzla’da kullandı.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Binali Yıldırım, oyunu Tuzla Aydınlı Mahallesi Emlak Konut Cemil Meriç İlkokul’nda kullandı. Yıldırım’a, eşi Semiha Yıldırım ile torunları Ali ve Elif Köylübay eşlik etti.

Zarfını Ali Köylübay ile birlikte sandığa atan Yıldırım, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Seçime oldukça yoğun bir ilgi olduğunu görüyoruz. Seçimler demokrasinin bayramıdır. Bugün gelecek 5 yıl için yerel yöneticilerimizi seçeceğiz. Biz de oyumuzu Aydınlı’da kullandık. İstanbulumuz için, 39 ilçemiz için, Tuzla için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Seçimlerin, kardeşliğimizin, birliğimizin, beraberliğimizin ortak geleceğimiz İstanbul için hayırlara vesile olmasını rabbimden niyaz ediyorum” dedi.

2 TORUNUYLA BİRLİKTE GELDİ

Torunlarının bu güzel günde, bu mutlu günde kendilerini yalnız bırakmadıklarını belirten Yıldırım, “Hepsi bu kadar değil. 6’dan 2 tanesi kura ile belirlendi” şeklinde konuştu.

“GAYET KEYİFLİ BİR KAMPANYA YÜRÜTTÜK”

Binali Yıldırım seçim kampanyası ile ilgili de, “Gayet keyifli bir kampanya yürüttük. İstanbul’u bir baştan bir başa en az 2 kez turladık. Bütün İstanbullularla bir araya geldik. Çok güzel anılarımız, çok güzel sohbetlerimiz oldu. İstanbulluları dinledik. Şimdi artık çalışma zamanı, İstanbul’a hizmet, öğretme, proje gerçekleştirme zamanı diyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar kapatıldı.