Son güncellenme :13.04.2019 16:56

Ahmet Cin, Tebrikleri Kabul Ediyor

 

 

Pendik Belediye Başkanlığı görevini devralan Ahmet Cin’e hayırlı olsun ziyaretleri sürphiz isimlerle yoğun bir şekilde devam ediyor.

10 Nisan’da Kenan Şahin’den görevi devralan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, ziyaretçi akınına uğradı. Aralarında sürphiz isimlerinde bulunduğu hayırlı olsun ziyaretçileri ile makamında görüşen Belediye Başkanı Ahmet Cin, tebrikleri ve başarı dileklerini kabul ediyor.

Kaymakam İlhan Ünsal ve ilçe protokolünün ardından başkan Ahmet Cin’in ziyaretçileri AK Parti Ankara Milletvekili, eski Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ve Yusuf Özoğul oldu.

Başkan Cin’i tebrik eden Prof.Dr.Yalçın Akdoğan, “Ahmet Beyle birlikte uzun süre çalıştık. Birikimli ve çalışkan bir isim. Pendik’e çok fayda sağlayacaktır. Tebrik ediyor. başarılar diliyorum.” dedi.

İyi ki varsın Yusuf namıyla sosyal medyada adeta fenomen olan ve İP Pendik yönetim kurulu üyesinin hakaretlerine ve alaycı tavırlarına maruz kalan Yusuf da, Ahmet Cİn’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Yorumlar kapatıldı.