Son güncellenme :03.01.2019 15:14

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Manşet, Pendik, SİYASET > BAŞKAN ADAYI CİN MECLİS ÜYELERİYLE BULUŞTU

03.01.2019 Per, 15:14

BAŞKAN ADAYI CİN MECLİS ÜYELERİYLE BULUŞTU

AK Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin,  Pendik Belediyesi AK Parti  Meclis Grubu toplantısına katılarak Başkan  Dr. Kenan Şahin ve Meclis üyeleriyle bir araya geldi.

Pendik Belediyesi AK Parti Meclis Grubundaki toplantıda Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin,  İlçe Başkanı Rüstem Kabil ve AK Parti Meclis üyeleri meclis grubunda yer aldılar.

Başkan Şahin “31 Mart Akşamı Hep Birlikte Yeni Bir Zafere İmza Atacağız”

Belediye Başkanı Kenan Şahin,  yaptığı konuşmada, ” AK Parti’de önemli olan dava şuurudur. Makamlar gelip geçicidir. Hamdolsun biz 10 yıl süreyle belediye başkanlığı görevimizi icra ettik. Şimdi nöbetimizi tamamlamak üzereyiz ve partimiz Ahmet Cin kardeşimizi aday gösterdi. Desteğim kendisiyle birliktedir, başarılar diliyorum. Üzerimize düşen ne varsa yapacağız ve 31 Mart akşamı hep birlikte yeni bir zafere imza atacağız.”diye konuştu.

AK Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin’de AK Parti Pendik İlçe Teşkilatının örnek bir teşkilat olduğuna işaret ederek, ” Milli Görüş geleneğinden gelen güçlü bir teşkilat yapımız var. Partimizde dava bilinci ve samimiyet ön plandadır. Birlikte çok çalışacak ve Pendik’te yeni bir zafer daha kazanacağız. Tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum.”dedi.

 

Yorumlar kapatıldı.