Son güncellenme :03.12.2018 17:20

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Manşet, Pendik, SİYASET > ASLOLAN GÖNÜL MESELESİDİR

03.12.2018 Pts, 17:20

ASLOLAN GÖNÜL MESELESİDİR

Aday adaylığı sürecinde basınla bir araya gelen aday adaylarından Süleyman Pergel, bu dönemin 1994 ruhunu yeniden canlandırma dönemi olduğunun altını çizerek, “Hizmet olarak ne yaparsanız yapın, aslolan gönül meselesidir. Bu nedenle bu dönem yeniden gönüllere dokunabilmeliyiz” dedi.   

31 Mart yerel seçimleri için AK Parti’den aday adaylığı müracaatında bulunan belediye meclis üyesi Süleyman Pergel, yerel medya ile kahvaltıda biraraya geldi. Toplantıda, emeklerinden dolayı basın mensuplarına teşekkür eden aday adayı Pergel, soruları da samimiyetle cevaplandırdı.

    Seçilmesi durumunda nasıl bir başkan profili sergileyeceğinin mesajlarını veren    AK Parti Pendik belediye başkan aday adayı Süleyman Pergel, 1994’te başlayan gönüllere dokunan belediyecilik hizmetinin ülkeye yepyeni bir belediyecilik anlayışı getirdiğini ifade etti.

    Bu anlayış doğrultusunda Pendik’e hizmet veren eski belediye başkanı Erol Kaya ve mevcut belediye başkanı Kenan Şahin’den takdirle söz ederken; AK Parti siyasetinin dinamik bir yapıya sahip olduğunu vurgulayarak görev değişikliği durumunda vazifeye talip olduğu için aday adayı olduğunu belirtti.

    AK Parti’nin her yerel seçimde o günün gereği olan doğru bir söylem geliştirerek seçimlere girdiğini ifade eden Süleyman Pergel, geçen seçimlerin ana söyleminin marka şehirler olduğunu belirterek, “Gelinen süreçte görüldü ki, halkın bizden beklentisi değişti. Halkla mesafemiz açıldı. Bunun için bu gün ana söylem gönül belediyeciliği. Siz her ne yaparsanız yapın, belediyecilikte yaptığınız işin muhatabı insandır ve insanın taşıdığı en önemli özellik gönül sahibi olmasıdır. Haliyle hizmetler de insanların gönlünü kazanacak hizmet olmalı. Allah’ın izniyle bunu başarabilecek bir kardeşiniz olarak şunu söyleyebilirim ki, aday adayı olarak yola çıkan arkadaşlarımızın yanı sıra müracaat yapmamış, bu şehri çok güzel şekilde idare edeceğine inandığım onlarca kardeşimiz var. Bizim niyetimizi beyan etmemiz, taşın altına elimizi koyma düşüncesindendir. Neticede kararı verecek parti büyüklerimiz en doğru kararı vereceklerdir. Allah, kime ihsan eder bilinmez. Bize düşen bir partili olarak vazifelendirilen kardeşimize destek olmak ve partimizin başarılı olması için var gücümüzle çalışmaktır.” dedi.

Yorumlar kapatıldı.