Son güncellenme :07.04.2019 13:28

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Manşet, Pendik, SAĞLIK, Sağtaraf Haberler > Anatoliam Güzellik Merkezi Pendik’teki 2. şubesini hizmete açtı

07.04.2019 Paz, 13:28

Anatoliam Güzellik Merkezi Pendik’teki 2. şubesini hizmete açtı

Türkiye genelinde 21 şubesi bulunan Anatoliam Güzellik Merkezi’nin Pendik’teki 2. Şubesi, düzenlenen törenle 23 Nisan Caddesi’nde hizmete açıldı.

Anatoliam Güzellik Merkezi’nin Türkiye genelindeki 21., Pendik’teki 2. Şubesi, 6 Nisan Cumartesi günü düzenlenen bir törenle açılarak, hizmete girdi. 23 Nisan caddesi no 39’da hizmete giren güzellik merkezinin açılışına, Marmara Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Başkanı Mustafa Acar, AK Parti Pendik Belediye Meclisi Üyeleri Atakan Yüce, İdris Bilici ve sivil toplum kuruluşları dernek başkanları katıldı.

Çil, “Amacımız insanlara kaliteli hizmet sunmaktır”

Açılış sonrası konuşan işletme sahibi İzzettin Çil, 27 yıl önce işe yatırımcı olarak başladığını söyleyerek; “Her şey para kazanmak değil. Amacımız insanlara kaliteli hizmet sunmaktır. Bu anlamda son teknolojik ürünleri bu merkezimize getirdik. Sizlere tanıtacağım makineyi Türkiye’de bizden başka kullanan yok.” Açıklamasında bulundu.

Kartal, “Farkımız, kadromuz ve güvenilirliğimizdir”

İşletme müdiresi Gülden Kartal ise, 8 yıldır Pendik’te hizmet verdiklerini belirterek; “Alanında uzman personellerimiz ile Pendik’teki 2. şubemizle de burada olacağız. Hedefimiz daima mutlu müşterilerdir. Bizim farkımız kadromuz ve güvenilirliğimizdir.” Dedi.

15 Uzman personelle hizmet verecek

Hemşire, plastik cerrah ve usta öğreticilerden oluşan yaklaşık 15 personel ile hizmet verecek olan Anatoliam Güzellik Merkezi’nde; saç ekimi, lazer epilasyon, leke tedavisi, kırışıklık tedavisi, akne tedavisi, cilt bakımı, selülit tedavisi, bölgesel incelme, kalıcı makyaj gibi hizmetler sunuluyor.

İletişim: 0216 511 10 95 – 96
Adres: Batı mah. 23 Nisan Cd. No:39 Pendik/İST
facebook.com/anatoliam.estetik
İnstagram.com/anatoliam.estetik

 

Yorumlar kapatıldı.