Son güncellenme :31.07.2018 17:04

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Kartal, Manşet, Sağtaraf Haberler, SİYASET > AKYOL, “KARTALI AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİNE KAVUŞACAĞIZ”

31.07.2018 Sal, 17:04

AKYOL, “KARTALI AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİNE KAVUŞACAĞIZ”

AK Parti Kartal İlçe Başkanlığı’nın Birlik ve Beraberlik Gecesi” Titanik Otel’de yoğun bir katılımla gerçekleşti. Gecede yapılan konuşmalarda birlik ve beraberlik mesajları verilerek, Kartal’ın 2019 seçimleriyle AK Parti Hizmet Belediyeciliği ile yeniden tanışacağı kaydedildi. 

Titanik Otel’de gerçekleştirilen organizasyona AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Ak Parti İstanbul Milletvekilleri Osman Boyraz, Serkan Bayram ve Eyüp Özsoy’un yanı sıra AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yunus Fırat Aydın, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Tülay Kalav ve Ferhat Dağ, Kartal’da faaliyet gösteren STK temsilcileri, Muhtarlar, kurum idarecileri, teşkilat mensupları ve bölgenin kanaat önderleri, iş adamları  katıldı.

Akyol, Kartal 2019’da Ak Parti Belediyeciliğine kavuşacak!

Gecede bir selamlama konuşması yapan Kartal İlçe Başkanı Gürkan Akyol ” İlçe Başkanlığımız tarafından düzenlenen Birlik ve Dayanışma Yemeği’ne katılarak bizleri onurlandıran, kuruluşundan bugüne kadar Kartal’da AK Parti’nin çeşitli kademelerinde görev yapan tüm teşkilat mensuplarımıza katılımlarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Yoğun geçen bir seçimden, hamd olsun büyük bir zaferle çıktık. Yapılan seçimden zaferle çıkmış olmak bize sorumluluğumuzun daha da arttığını ve daha çok çalışmamız gerektiğini göstermiştir. İki dönemdir hizmetten yoksun olan Kartal ilçemizi diğer AK Parti belediyesi olan ilçeler gibi yeniden hizmetle tanıştırmak hedefiyle Kartal’da da AK Partili belediyeciliğini yeniden getirmek üzere 2019’a kadar durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Kazanılan ve bundan sonra inşallah kazanılacak olan seçimlere ilk günkü heyecanla çalışacağız ve çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız inşallah. Bu maksatla göstermiş olduğunuz tüm gayretlerinizden dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

Daha sonra söz alan İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yunus Fırat Aydın “eşinden, çocuğundan ayırdığı zamanını bu seçimde Cumhur ittifakı ve Milletvekili seçiminde de büyük başarı sağlanmasını sağlayan Kartal Teşkilatına teşekkür ediyorum. Dün biliyorsunuz bir takım gelişmeler yaşandı. ABD hükümeti kendi ülkelerinde bulunan terörist feto lideri istenildiğinde, bizim hukuk sistemimiz var diyorlar. Fakat dün Türk yargısı, bir kararla ABD’li bir Papazın ev hapsine alınmasını kararlaştırdı ama bunu kabüllenemiyorlar. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde her şey daha güzel olacak diyoruz ve hepinizi saygı ile selamlıyorum” dedi ve konuşmasını sonlandırdı.

Daha sonra kürsüye gelen İstanbul Milletvekilleri de birer konuşma gerçekleştirdi. Son konuşmayı yapmak üzere sahneye davet edilen Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’ın konuşmasını tamamlamasından sonra, katılım ve heyecanın yüksek olduğu program,yenilen yemeklerin ardından sona erdi.

Yorumlar kapatıldı.