Son güncellenme :13.02.2019 18:09

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Manşet, Pendik, SAĞLIK, Sağtaraf Haberler, SİYASET > Ahmet Cin, “VATANDAŞIMIZI KORUYAN STRATEJİLER HAYATA GEÇİRİLECEK”

13.02.2019 Çar, 18:09

Ahmet Cin, “VATANDAŞIMIZI KORUYAN STRATEJİLER HAYATA GEÇİRİLECEK”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla gıda terörüyle ve fırsatçılarla mücadele kapsamında İBB Tanzim Satış Noktası çalışmaları tamamlanarak hizmete girdi. AK Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin, ikinci gününde tanzim satış noktasını gezerek incelemelerde bulundu.

Bu kapsamdaki çalışmaları yerinde görüp, gerekli incelemelerde bulunmak isteyen AK Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin, Pendik Sahil Meydanı’nda kurulan Tanzim Satış Noktası’nı ziyarek ederek, görevliler ve vatandaşlarla sohbet ederek, bilgi paylaşımında bulundu.

AK Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin burada yaptığı açıklamalarda, “Pendik Sahil Meydanı’nda bulunan Tanzim Satış Noktası’nı ziyaret ettik. Bugün uygulamanın ikinci günü içerisindeyiz. Satış noktalarının artırılmasıyla ilgili talepleri biliyoruz. Yerel yönetimler eliyle hayata geçirilecek bu tip kısa süreli girişimler dışında orta ve uzun vadede de vatandaşımızı koruyan stratejiler hayata geçirilecektir. Sosyal Belediyecilik anlayışının gereği olarak, gıda terörüyle mücadele kapsamında hemşehrilerimizin sağlıklı ve ucuz sebze ve meyveye ulaşabilmeleri için İstanbul Büyükşehir Belediyesi Tanzim Satış Noktası Pendik’te iki ayrı noktada hizmete açılmıştır. Başlatılan çalışmanın vatandaşlarımızdan yoğun bir ilgi görmüş olmamız, bu projenin doğru bir çalışma olduğunu ortaya koyduğu gibi fırsatçılara da önemli bir gözdağı vermiş oldu. Daha ilk günden fırsatçılık yapan marketler ve alışveriş merkezlerinde fiyatlarda önemli oradan indirime gidildi.” şeklinde konuştu.

Yorumlar kapatıldı.