Son güncellenme :25.02.2019 11:44

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Kartal, Manşet, Pendik, Sağtaraf Haberler, SİYASET > AHMET CİN, “MİNİBÜSE BİNEN HER YOLCUYU İKNA ETMENİZİ BEKLİYORUM”

25.02.2019 Pts, 11:44

MİNİBÜSCÜ ESNAFI DA AHMET CİN DEDİ

AK PARTİ PENDİK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AHMET CİN İLE BİR TOPLANTIDA BİRARAYA GELEN MİNİBÜSCÜ ESNAFI, “BİZİM DE DESTEĞİMİZ AHMET CİN’E” DEDİ.

AK Parti Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Anadolu Yakasında hizmet veren minibüs şoförlerinin bağlı bulunduğu yardımlaşma dernekleri üyeleriyle, Yunus Emre Kültür Merkezi’nde düzenlenen bir toplantıda buluştu.

Ortak listeden seçime giren AK Parti ve MHP belediye meclis üyesi adaylarının da katıldığı programda kısa bir selamlama konuşması yapan MHP ilçe başkanı Yüksel Cebe; ittifak adayı Ahmet Cin’e desteğini yineleyerek davetlilerden de Ahmet Cin için destek istedi.

Programda söz alan minibüscü esnafının dernek başkanları, yürüttükleri çalışmaları anlatarak, belediye başkan adayı Ahmet Cin’e, taleplerini ileterek destek istediler. Minibüscü esnafı olarak birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceklerini ifade eden dernek başkanları, “Bizim desteğimiz de Ahmet Cin’e. Biz hep birlikte Ahmet Cin için çalışacağız.” Dediler.

Son konuşmacı olarak söz alan AK Parti Pendik belediye başkan adayı Ahmet Cin, minibüs şoförlerinin istek ve taleplerini çok iyi bildiğini, yeni dönemde CUMHUR ittifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’la birlikte göreve başlamaları durumunda çok güzel hizmetlere imza atacaklarını belirtti.

MİNİBÜSE BİNEN HER YOLCUYU İKNA ETMENİZİ BEKLİYORUM

Minibüs şöförlerinin tamamından destek beklediğini ifade eden Ahmet Cin, “Biz Pendik’in gelecek 50 yılını planlıyoruz. Bunun için bizi desteklemenizi ve minibüse binen her yolcuyu ikna etmenizi bekliyorum.” dedi.

Yorumlar kapatıldı.