Son güncellenme :10.04.2019 19:04

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Manşet, Pendik, Sağtaraf Haberler, SİYASET > AHMET CİN, MAZBATASINI ALDI

10.04.2019 Çar, 19:04

AHMET CİN, MAZBATASINI ALDI

31 Mart yerel seçimlerinde Pendik Belediye Başkanı seçilen Ahmet Cin, ilçe seçim kurulundan mazbatasını aldı.

31 Mart yerel seçimlerinde Pendik Belediye Başkanı seçilen Ahmet Cin, Çarşamba günü, ilçe seçim kuruluna gelerek mazbatasını aldı.

İlçe seçim kurulu başkanı ve üyelerinin de hazır bulunduğu mazbata töreninde ilçe seçim kurulu başkanı, seçimleri kazanan Ahmet Cin ve ekibini tebrik ederek, üstün başarılar temennisiyle mazbatasını Ahmet Cin’e takdim etti.

AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kabil ve ilçe yöneticileri, belediye meclis üyeleri ve partililerin de katıldığı mazbata töreninde konuşan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, “Öncelikle özverili ve titiz bir çalışma sergileyen ilçe seçim kurulu başkanına, ilçe seçim kurulu üyelerine ve çalışan personeline teşekkür ediyorum. Bugün itibariyle Pendik İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatamızı alarak resmen göreve başladık. “Gönül Belediyeciliği” sloganıyla çıktığımız bu yolda bizleri 31 Mart Pazar günü Pendik Belediye Başkanlığı görevine layık gören tüm Pendiklilere ve her daim yanımızda olan tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorumlar kapatıldı.