Son güncellenme :13.02.2019 17:46

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, KÜLTÜR-SANAT, Manşet, Pendik, SAĞLIK, Sağtaraf Haberler, SİYASET > Ahmet Cin, huzur ev sakini yaşlıların dualarını aldı

13.02.2019 Çar, 17:46

Ahmet Cin, huzur ev sakini yaşlıların dualarını aldı

“Belediyecilik Gönül işi” sloganıyla başladığı seçim çalışmalarına var gücüyle sürdüren AK Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin, çalışmalar kapsamında ziyaret ettiği huzur evi sakini yaşlıların da gönlüne dokunarak dualarını aldı.

AK Parti Pendik belediye başkan adayı Ahmet Cin, seçim çalışmaları kapsamında ilçemizde bulunan bir huzur evini ziyaret ederek, huzurevi sakinlerinin hatırlarını sordu, dualarını aldı.

“Gönül seferberliği” sloganıyla seçim çalışmalarına başlayan Pendik AK Parti ilçe teşkilatı, sloganın hakkını verebilmek için var gücüyle çalışıyor. Belediye başkan adayı Ahmet Cin, ilçe SKM programı kapsamında bütün gününü seçmen ziyaretleriyle geçiriyor. Bazen bir sivil toplum kuruluşu, bazen bir ev ziyareti bazen de herhangi bir partinin seçim irtibat bürosunu ziyaret eden Ahmet Cin’in son ziyaret noktalarından biri de yaşlılarımızın bulunduğu bir huzur evi oldu. Huzur evinde yaşlılarla sohbet eden, hatırlarını soran Ahmet Cin, onları mutlu ederek hayır dualarını aldı.

 

 

Yorumlar kapatıldı.