Son güncellenme :28.03.2019 16:29

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, KÜLTÜR-SANAT, Manşet, Pendik, Sağtaraf Haberler > Kent Konseyi Başkanı Yılmaz’dan Başkan Şahin’e teşekkür

28.03.2019 Per, 16:29

Kent Konseyi Başkanı Yılmaz’dan Başkan Şahin’e teşekkür

Kent Konseyi Başkanı Süleyman Yılmaz, görev süresi sona eren Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin’e gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Kent Konsey Başkanı Yılmaz, plaket takdim ettiği Başkan Şahin’e ayrıca bir yazı yayınladı. Kent Konseyi Yılmaz yazısında, “Kentimizi yerelden evrensele marka şehir olarak taşıyan, dijital dönüşüm ve milli teknolojiyi destekleyen, eğitim, kültür, çevre, sağlık, gençlik ve spor alanlarında ülkemizde rol model olan birçok yatırım ve projeyi hayata geçiren, sorunlara hızlı, şeffaf ve etkin çözümler sunan, vatandaş memnuniyetini arttırmaya yönelik başarılı çalışmalar yürüten,“Arzu Edilen Pendik” vizyonuna ulaşmak gayesiyle daha yaşanabilir, sağlıklı ve huzurlu bir şehir sunan, ayrıca;yerel demokrasinin geliştirilmesi ve toplumun tüm kesimlerini kucaklayarak ilçemizde kentlilik bilincini arttırmaya yönelik faaliyetlerini sürdüren Pendik Kent Konseyi çalışmalarına da sağlamış olduğu katkılarından dolayı belediye başkanımız Dr. Kenan ŞAHİN’e Pendik halkı adına şükranlarımızı sunarız.”dedi.

Yorumlar kapatıldı.