Son güncellenme :15.02.2019 16:25

PENDİK’İN GELECEK 50 YILINI PLANLIYORUZ

Pendik Trabzonlular Derneği ile Trabzon Çaykaralılar Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği geceye katılan AK Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin, burada yaptığı konuşmada “Pendik’in gelecek 50 yılını planlıyoruz.” Şeklinde konuştu.

Pendik Trabzonlular Derneği ile Trabzon Çaykaralılar Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği geceye İstanbul’da ikamet eden Trabzonlu iş adamları, bürokratlar ve sivil toplum kuruluşu mensuplarından oluşan yaklaşık 500 kişilik bir topluluk katıldı.

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ile birlikte gelen Murat Zorluoğlu’nun da iştirak ettiği geceye AK Parti Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil ve AK Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin de katıldı.

PENDİK’İN GELECEK 50 YILINI PLANLIYORUZ

Gecede yaptığı konuşmasına sürdürdüğü seçim çalışmaları hakkında bilgi vererek başlayan Pendik AK Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin, “İstanbul’un dördüncü, Türkiye’nin 10. büyük ilçesi olan Pendik, ulaşım hatlarının da kesiştiği bir bölgede. Bu nedenle Pendik halen İstanbul’un ulaşım konusunda en önemli merkezlerinden biri haline geldi. Bunun için projelerimizi bu konu üzerinde geliştirmek zorundayız. Yakın zamanda açıklayacağımız projelerimizde buna büyük bir özen gösteriyoruz. Çünkü biz, Pendik’in gelecek 50 yılını planlıyoruz.” Şeklinde konuştu.

Yorumlar kapatıldı.